Uplynulé akce (2022/23)

Dny EPM v ČR

Den Evropského parlamentu mládeže (Den EPM) je přibližně šestihodinová simulace konference EPM v ČR, kterou pořádáme každoročně v průběhu září a října přímo na školách. Naši členové interaktivní formou studentům představí všechny části programu našich konferencí. Více informací naleznete zde. 

 

Regional Conferences of EYP CZ 2022; Europe Inside and Out

Regional Conferences of EYP CZ 2022; Europe Inside and Out je projekt zaštiťující dvě Regionální výběrové konference a na ně navazující Roundtable Weekend of EYP CZ 2023. Celý projekt je podpořen programem Erasmus+ a získal záštitu Úřadu vlády ČR a ministra pro evropské záležitosti, Mikuláše Beka. 

 

11. Regionální výběrová konference EPM v ČR Hradec Králové 2022

11. Regionální výběrová konference EPM v ČR Hradec Králové 2022 s hlavními organizátory Zuzanou Augustovou a Jakubem Kotíkem naváže na tradici RVK EPM v ČR a přivítá až 150 českých a mezinárodních účastníků 11.–13. listopadu 2022. V Hradci Králové. Delegáti budou debatovat o problémech spojených se zastřešujícím tématem „Taking a stand in the ever-changing world“. Nejúspěšnější delegace i jednotliví delegáti budou vybráni na 25. Národní výběrovou konferenci EPM v ČR. V případě zájmu neváhejte kontaktovat hlavní organizátory akce na .

 

12. Regionální výběrová konference EPM v ČR České Budějovice 2022

12. Regionální výběrová konference EPM v ČR České Budějovice 2022 s hlavními organizátory Kateřinou Nedvědovou a Karlem Zajícem je druhou podzimní RVK. V termínech 2–4. prosince 2022 dostane až 150 českých a mezinárodních účastníků příležitost diskutovat o široké škále témat, která jsou spojena zastřešujícím motem „Shaping European identity from within“. V případě zájmu neváhejte kontaktovat hlavní organizátory akce na .

 

Roundtable Weekend of EYP CZ 2023

Na RVK naváže 3.–5. února 2023 Roundtable Weekend of EYP CZ 2023, akce založená na přímém dialogu studentů s osobami s rozhodovací pravomocí formou kulatých stolů. Skupina vybraných studentů dostane možnost přímo se setkat s politiky, novináři a dalšími veřejně činnými osobami a reflektovat tak na proběhlé české předsednictví v Radě EU a jeho agendu. Diskutovaná témata tedy budou kopírovat priority #CZPRES. 

 

25. Národní výběrová konference EPM v ČR Kolín 2023

25. Národní výběrová konference EPM v ČR 2023 se bude konat příští rok na jaře v Kolíně a hlavními organizátory jsou Sarah Benešová a Marek Příplata. Zúčastní se jí vybrané delegace z přecházejících podzimních RVK.

 

 


Naše webové stránky vyžadují pro svoji správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím